Competitie

De poulewedstrijden zitten er op. We gaan richting de (kruis)finales.

LET OP: De vastgestelde wedstrijden worden op de dinsdagavond gespeeld; aanvangstijd 20.00 uur.
Afwijken (van bijv. speeldatum) kan alleen
met toestemming en via het in kennis stellen van de organisatie 5 werkdagen van te voren (zie contact gegevens).
Bij het niet opkomen, zonder reglementaire redenen wordt de wedstrijd in verlies omgezet (3-0).
(reglement nogmaals bijgevoegd)

Dinsdag 24 maart
Kruisfinales
Aanvang: 20.00 uur
Loenermark (nr. 1 A) – Robur et Velocitas (nr. 2 B)          scheidsrechter: n.t.b.
Voorwaarts T (nr. 1 B) – Columbia (nr. 2 A)                     scheidsrechter: n.t.b.

Dinsdag 21 april
Troostfinales
Aanvang: 20.00 uur
3e/4e plaats:      beste verliezer kruisfinale – slechtste verliezer kruisfinale
5e/6e plaats:      SV Epe – WSV
7e/8e plaats:      Albatross – Victoria Boys
9e:                    Beekbergen (nummer 5 poule A uitgespeeld)

Woensdag 22 april
Finale (op sportpark De Winkeweijert – Columbia)
Aanvang: 20.00 uur
1e/2e plaats:      winnaars kruisfinales

Veel plezier en succes.

Uitslagen poulewedstrijden:
Poule A
Loenermark – Beekbergen                     7 – 1
Albatross – Columbia                            1 – 2
Albatross – Beekbergen                        3 – 3
Columbia – SV Epe                               2 – 4
Columbia – Loenermark                        3 – 0*
sv Epe – Albatross                                1 – 2
Beekbergen – Columbia                        2 – 1
sv Epe – Loenermark                            3 – 5
Beekbergen – sv Epe                            0 – 1
Loenermark – Albatross                         1 – 1

Poule B
Robur et Velocitas – Voorwaarts T         1 – 6
WSV – Victoria Boys                              1 – 0
Robur et Velocitas – WSV                      3 – 1
Voorwaarts T – Victoria Boys                 3 – 0
Voorwaarts T – WSV                              1 – 1
Robur et Velocitas – Victoria Boys          5 – 0

Poule A
Poulefase afgerond

Poule B
Poulefase afgerond
Eindstanden poules:

POULE A

nr.

Team

G

W

G

V

PNT

Voor

Tegen

Saldo

1

Loenermark

4

2

1

1

7

13

8

plus 5

2

Columbia

4

2

0

2

6

8

7

plus 1

3

SV Epe

4

2

0

2

6

9

9

0

4

Albatross

4

1

2

1

5

7

7

0

5

Beekbergen

4

1

1

2

4

6

12

min 6

POULE B

nr.

Team

G

W

G

V

PNT

Voor

Tegen

Saldo

1

Voorwaarts T

3

2

1

0

7

10

2

plus 8

2

Robur et Velocitas

3

2

0

1

6

9

7

plus 2

3

WSV

3

1

1

1

4

3

4

min 1

4

Victoria Boys

3

0

0

3

0

0

9

min 9

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!